Skip to main content

Drėgmės surinktuvas Trotec 380 ECO

Trotec 380 ECO

Drėgmės surinktuvas

Sausinimo našumas
iki 80l / 24h
Nuomos kaina
nuo 8€ už parą
Galia
0.85kW
Oro srautas
950 m³/h
Svoris
51 kg
Vandens bako talpa
9.5 litrai
Rekomenduojamas patalpoms
iki 400m2¬600m3
Nuomos kaina (7-14 d.)
10€/be PVM parai
Nuomos kaina (15-30 d.)
8€/be PVM parai

„TTK 380 ECO“ yra pirmas pasirinkimas sausintuvams taupantiems vartotojams, kurie ieško komerciškai naudojamo oro drėkintuvo su profesionalaus veikimo savybėmis, taupančio biudžetą.
Šios „Trotec“ oro sausintuvo serijos principas „ECO“ suteikia galimybę atlikti abu dalykus: „TTK 380 ECO“ sumažina iki būtiniausių dalykų, o be reikalo dekoratyvinių priedų siūlo naudingas savybes, kad būtų galima nuolat naudoti be rūpesčių, kad oras būtų sausas ir sausinamas.

Už tvirtos plieninės konstrukcijos vežimėlio konstrukcijoje galingas rotacinis stūmoklinis kompresorius užtikrina aukštą oro sausinimo našumą, o kartu su profesionaliu karštųjų dujų atšildymu TTK 380 ECO vis tiek gali nustebinti savo aukštu džiovinimo efektyvumu net esant žemai kambario temperatūrai.

Pervežimas iš vienos naudojimo vietos į kitą yra toks pat veiksmingas, kaip ir saugus, nes dėka didelių ratų ir praktiškos rankenos, TTK 380 ECO lengvai įveikia net sunkius statybvietės kursus, tuo tarpu du integruoti kabelių imtuvai ir jungtis fiksacija padeda tuo pačiu pašalinti kliūtis.

Norint nustatyti naudojimo trukmę, „TTK 380 ECO“ jau yra įrengtas darbo valandų skaitiklis „ex works“ ir prijungimo lizdas išoriniam higrosistatui, kuris leidžia prietaisą valdyti atsižvelgiant į drėgmę.

Kartu su išoriniu kondensato nutekėjimu TTK 380 ECO taip pat tampa idealiu oro sausintuvu ilgesnėms, be priežiūros džiovinimo operacijoms automatiniu režimu.

Privalumai:

  • Ypač ekonomiškas sprendimas tipinėms oro sausinimo priemonėms komerciniame sektoriuje
  • Aukštas oro sausinimo efektyvumas net esant žemai temperatūrai
  • Tvirta plieninė konstrukcija, pritaikyta vežimėliams
  • Sukamojo stūmoklio kompresoriaus dėka jį galima transportuoti ir laikyti bet kurioje padėtyje
  • Automatinis karštų dujų atitirpinimas
  • Išorinis higrostato sujungimas