Skip to main content

Grindų ventiliatorius TVM 18

TVM 18

Grindų ventiliatorius

El. sunaudojimas
100v
Nuomos kaina
nuo 4€/parai
Oro srautas
5415
Nuomos kaina (1-7 d.)
5€/be PVM parai
Nuomos kaina (8-30 d.)
4€/be PVM parai

Grindų ventiliatorius TVM 18 

Klasikinis efektyviam ir elegantiškam vėsinimui

Grindinis ventiliatorius „TVM 18 D“ sklandžiai veikdamas greitai suteikia daug aušinimo ir taip pat puikiai traukia dėmesį. Dėl savo išskirtinio dizaino prietaisas taip pat vadinamas būgno ventiliatoriumi ir matiniu juodos spalvos rotoriaus krepšio bei stovo laikiklio išvaizda primena begales profesionalių tokio tipo vėjo mašinų pasirodymų priešais ir už didelių kamerų foto ir kino studijos. Taip pat idealiai tinka vėdinimui, vėjo generavimui, vėjo aušinimui ar džiovinimui – „TVM 18 D“ yra universalus.

Pagaminta iš metalo ir su smulkmenomis

Pagamintas iš tvirto metalo iki pat paskutinio chromuoto sparno antgalio ir variklio ritė variklyje, grindų ventiliatorius sukurtas ypač ilgam tarnavimo laikui. Esant dideliam oro srautui ir   45 cm ašmenų skersmeniui, prietaisas iš gyvenamųjų ar biuro patalpų išpučia net karščiausią uždengtą orą. Be to, turėdamas 100 vatų, jis turi pakankamai energijos atsargų, kad užtikrintų pakankamą aušinimą net esant didėjančiai temperatūrai.

Turėdamas tris greičio lygius, „TVM 18 D“ yra idealiai pritaikytas kiekvienam ventiliacijos scenarijui: švelniai vėsinantį oro srautą ir stiprų vėją galima nustatyti ant valdymo elemento, esančio metalinio tinklo krepšelio gale. Rotoriaus krepšelį galima nuolatos pakreipti 360 ° aplink horizontalią ašį, kad oro srautas visada patektų būtent ten, kur jis yra laukiamas.

 

 „TVM 18 “ grindų ventiliatorius užima nedaug vietos ir yra tinkamas naudojimui visur – pavyzdžiui,džiovinant įvairias patalpas,lubų sienų džiovinimui,įrenginių aušinimui,oro srauto nukreipimui ,oro cirkuliacijai ,patalpų ventiliacijai fotosesijose, restoranuose , vakarėlyje ar koncerte.

 Greitesnis patalpų džiovinimas esant drėgmės surinkėjui ir ventiliatoriui.   
Ventiliatorius puikiai tinka:
tiek mažesnėms, tiek didesnėms – iki 300kv.m. patalpoms 

  • 100 vatų galia
  • 3 greičio lygiai
  • Ventiliatoriaus galvutės pasvirimo kampą galima reguliuoti 360°
  • Metalinės grotelės apsaugotos priekyje ir gale
  • Ventiliatoriaus mentės skersmuo 45 cm
  • Stabilus ir neslystantis pagrindas stabiliam stovui
  • Ilgas tarnavimo laikas dėl variklio varinės ritės
  • Tylus veikimas
  • Praktiška rankena