Skip to main content

30 kW Dujinis šildytuvas TGH 31 E

TGH 31 E

30 kW Dujinis šildytuvas

Pardavimo kaina
125 EUR (su PVM)
Šildymo galia
30 kW

Dujos kaip nebrangus energijos šaltinis ir kartu su nebrangiu TGH 31 E ventiliatoriaus šildytuvu, tai yra vienas iš ekonomiškiausių sprendimų efektyviam betarpiškam šildymui net dideliuose kambariuose.

Šiam galingam dujiniam šildytuvui šildyti reikalingas tik lizdas ir propano dujų balionas, nes jungiamoji žarna ir slėgio reduktorius prie dujų baliono jungties jau yra komplektuojami su „TGH 31 E“. Ilgas jungimo laidas suteikia lankstumo,diegimo vietos pasirinkimui.

Pradėjus veikti, maloni šiluma pasklinda iškart, nes integruotas „TGH 31 E“ turbopūtiklis užtikrina efektyvų oro srautą iš įsiurbto aplinkos oro ir išpūstą šiltą orą. Tokiu būdu galima labai greitai sušildyti net didelius kambarius.

30 kW dujų šildytuvo ventiliatorių TGH 31 E naudokite gerai vėdinamose statybvietėse, dirbtuvėse, sandėliavimo patalpose, garažuose, šiltnamiuose, taip pat dengtose lauko vietose, palapinėse ir stovyklavietėse. Šiurkšti aplinka neturi įtakos šiam šildytuvui, nes jis yra pagamintas iš tvirtos metalinės konstrukcijos dažytos milteliniu būdu .

Turint tiek daug šildymo galios savo prietaisų klasėje, saugumas, be abejo, yra labai svarbus ir naudojant „TGH 31 E“: štai kodėl šiame propano dujų šildytuve standartiškai yra apsauginis termostatas apsaugai nuo perkaitimo, kuris automatiškai nutraukia dujų tiekimą perkaitus, o ventiliatorius toliau veikia aušindamas. Papildomai integruotas temperatūros jutiklis apsaugo nuo liepsnos gedimo ir apsaugo nuo nesudegusių dujų patekimo.

Be to, specialios formos „TGH 31 E“ išleidimo grotelės apsaugo nuo tiesioginio liepsnos kontakto ir tuo pačiu užtikrina optimaliai sukamą, didelio tūrio šilto oro srautą. Ir paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas – šiluma izoliuota transportavimo rankena leidžia saugiai ir lengvai pervežti į kitą vietą, kur TGH 31 E galima nustatyti neslidžioje padėtyje guminių kojų dėka. Dėl itin kompaktiškos konstrukcijos šildytuvą galima lengvai transportuoti net ir mažiausioje automobilio bagažinėje.