Skip to main content

Elektrinis šildytuvas/Ventiliatorius TDS 19E 3KW

TDS 19E 3KW

Elektrinis šildytuvas/Ventiliatorius

Šildymo galia
3 kW
Nuomos kaina
nuo 2€/parai
Oro srautas
320 m³/h
Nuomos kaina (7-14 d.)
3€/be PVM parai
Nuomos kaina (15-45 d.)
2€/be PVM parai

Ugningai raudonas mobilusis šildytuvas yra praktiškas sprendimas visur.

Raudonas elektrinio šildytuvo ventiliatorius ne tik atrodo ugningai, bet ir yra idealus šildymo sprendimas statybiniam konteineriui, vidaus rinkos stendui ar mažesnėms dirbtuvėms. TDS 19 E galima naudoti praktiškai visur, kur nenorima ar net draudžiama naudoti naftos ir dujų šildymo prietaisus, pavyzdžiui, dažnai nešildomame interjere.

Dėl integruoto jungiamojo laido mobiliajam šildytuvui valdyti pakanka lizdo. TDS 19 E karšto oro srautą galima nuolat reguliuoti iki norimos temperatūros naudojant integruotą termostatą, o jo šildymo intensyvumą galima reguliuoti pagal poreikį naudojant dviejų pakopų galios valdiklį. Be to, ventiliatorius veikia be šildymo funkcijos.

Be įprastų įrangos ypatybių, tokių kaip ventiliatoriaus variklis su šilumine apsauga ir patikima apsauga nuo perkaitimo, tvirtas įtaisas ypač įspūdingas šiurkščioje dirbtuvių zonoje su patvariu dvigubų sienų korpusu, kuris taip pat užtikrina gerą šilumos izoliaciją.

Naudojant „TDS 19 E“, sukurtą mobiliam naudojimui, naudojimo vietos keitimas yra tikras dalykas dėl patogios rankenos ir mažo, maždaug 4 kg svorio, svorio.

Protingas energiją taupantis sprendimas: pasiekus iš anksto pasirinktą temperatūrą, integruotas TDS 19 E termostatas ne tik išjungia šildymo gyvatuką, bet ir ventiliatorių, taigi ir visus prietaiso pirminius energijos vartotojus.

Palyginti su įprastomis konstrukcijomis, „TDS 19 E“ leidžia jums tokiu būdu dirbti itin ekonomiškai!

Žinoma, jei nepasiekiama tikslinė temperatūra, šildytuvas ir ventiliatorius automatiškai įsijungia, jei tik prietaisas įjungtas.

Kiti pranašumai

  • Temperatūros valdymas dviem šildymo lygiais
  • Integruotas termostatas pastoviam karšto oro srautui
  • Ventiliatoriaus funkcija
  • Patvarus dvigubų sienų korpusas su gera šilumos izoliacija
  • Apsauga nuo perkaitimo
  • Ventiliatoriaus variklis su šilumine apsauga
  • Šiluma be kondensato – be deguonies sunaudojimo – todėl idealiai tinka vidaus šildymui
  • Lengvai gabenamas ir lengvai naudojamas